Металообробка

Наша компанія пропонує послуги металообробки деталей по кресленнях, ескізах або зразках замовника.

Ми займаємося металообробкою  з 2010 року і за цей час заробили репутацію компанії, готової якісно й оперативно виконувати різні замовлення клієнтів.

ТОВ «Механічний завод «СОНЕТ» - це:

  • Сучасні й модернізовані заводські лінії
  • Кваліфіковані кадри з величезним досвідом роботи у виробництві металевих конструкцій і готових виробів
  • Перманентний контроль якості продукції, що випускається
  • Передові технології.

Обробка металу – процес створення різноманітних металоконструкцій, окремих деталей і складальних вузлів з металу, при якому змінюються розміри й форма заготовок з метою надавання необхідної форми виробам.

Виготовлення деталей є одним з важливих напрямків металообробки. Існує безліч галузей, для яких необхідні різні деталі які мають ряд особливостей. Для такого випадку потрібні нестандартні деталі, які неможливо придбати у звичайному магазині. Їх потрібно виготовляти на замовлення. Буває, й прості запчастини досить важко знайти вже в готовому виді. На пошук можна витратити багато часу, причому він може привести до зовсім небажаного результату. Необхідну деталь можна чекати кілька місяців, а в результаті одержати зовсім не те, що вам було потрібно. Тому оптимальним варіантом буде саме послуга металообробки на замовлення. Сучасне обладнання дозволяє виготовити деталь у самі короткі строки, що значно заощаджує ваш час, а кінцевий результат не розчарує.

Процес виготовлення деталі й обробки металу проходить безліч етапів - токарська обробка, фрезерна обробка, зварювальні роботи, слюсарні роботи. Так само при необхідності ми надаємо нашим клієнтам такі послуги як нанесення декоративних і захисних покриттів.

Обробка металу

У цей час багатьом компаніям потрібні послуги з металообробки на замовлення. Це складний технологічний процес, який можна довірити тільки висококваліфікованим фахівцям з великим досвідом виконаних робіт. Завдяки професіоналізму наших співробітників, ми виконуємо завдання різної складності оперативно і якісно.

У нас немає якого-небудь обмеження по масштабах надаваних послуг. Це дозволяє нам здійснювати будь-які обсяги робіт по обробці металу, ремонту й відновленню запчастин, а також виготовленню, як великих партій виробів, так і малих. Навіть якщо вам потрібна всього лише одна конкретна деталь, наша компанія з радістю вам надасть будь-які послуги по її виробництві.

Ми з повагою ставимося до наших клієнтів і в незалежності від об'єму замовлення, відповідально та уважно ставимося до своєї роботи.

Надішліть запит для складання кошторису, або для заключення договору

Додати коментар