Електромонтаж

ТОВ «Механічний Завод «Сонет» виконує широкий спектр електромонтажних робіт житлових будинків, нежитлових споруд, промислових підприємств, складів, підприємств громадського призначення, торгово-адміністративних комплексів, офісних приміщень, сільськогосподарських комплексів.

Досвідчені фахівці компанії ТОВ «Механічний Завод «Сонет», які володіють не тільки професійними навичками, а й мають усі необхідні дозволи та ліцензії, в найкоротші терміни виконають всі види електромонтажних робіт. Співробітники нашої компанії виконують роботи будь-якої складності та будь якого обсягу.

Наші послуги:

- Створення концепції проекту;

- Підготовка технічної документації;

- Допомога при виборі оптимальних матеріалів;

- Здійснення монтажних робіт;

- Проведення пуско-налагоджувальних випробувань;

- Узгодження виконаних робіт з органами Держенергонагляду.

Наша компанія виконує наступні види електромонтажних робіт:

• Розробка проекту, електромонтаж та здача в експлуатацію електрообладнання і електроосвітлення будь-якої складності;

• Установка трансформаторних підстанцій, розподільчих щитів та інших силових установок;

• Монтаж зовнішніх і внутрішніх систем енергопостачання;

• Установка і заміна приладів обліку, приведення систем обліку у відповідність до вимог органів Держенергонагляду, установка автоматики для управління різними системами, установка і електромонтаж щитів автоматичного включення резервного живлення;

• установка і монтаж стабілізаторів напруги будь-якої потужності, пристроїв багаторівневого захисту від перенапруги;

• Монтаж захисних контурів і блискавковідводів;

• Внутрішні електромонтажні роботи, в тому числі і пробивання отворів для коробок кабелів, заміна або установка розеток, вимикачів, лічильників і т.д.

Всі електромонтажні роботи виконують наші висококваліфіковані фахівці, які мають максимальний рівень допуску для виконання робіт підвищеної небезпеки. Співробітники компанії ТОВ «Механічний Завод «Сонет» якісно і в найкоротші терміни реалізують найскладніші проекти. У своїй роботі ми використовуємо матеріали тільки найвищої якості за помірну вартість.

Надішліть запит для складання кошторису, або для заключення договору

Додати коментар